Etiketler

Ekibimiz

kadir-yilmazer

Kadir YILMAZER

1990 yılında İstanbul doğumludur. Çocuk yaşlardan itibaren bilişim dünyasına merak salarak Donanım ve yazılım alanlarında çekirdekten yetişmiştir. Lisansını 2010 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı Bölümünde tamamlamıştır. Kadir Yılmazer, 2011 yılında Maksimum Bilişim İnternet ve Reklam Hizmetleri Şirketini kurmuştur. Yaklaşık 10 yıldır dijital reklam alanında, sağlık sektörü başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlara, profesyonel olarak internet reklamcılığı desteği vermektedir.

dr-handan-koksal

Dr. Handan YAVUZ KÖKSAL

1972 yılında Samsun-Bafra’da dünyaya gelen Dr. Handan Yavuz Köksal, eğitimini (1990-1996) İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinde almıştır. Hekimlik hayatına International Hospital’da başlayan Dr. Handan, İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalında ihtisasını tamamlamıştır. İhtisas sonrası 10 yıl ilaç sektöründe medikal pazarlama ve eğitim alanlarında üst düzey yöneticilik hizmeti vermiştir. 2010 yılında Dr. Handan 14 yıllık hekimlik ve ilaç sektörü birikimlerini bir araya getirerek bir sağlık iletişim ajansı olan İstanbul Medical Support &Traning Center’ı kurmuştur.
2010 yılından bu yana  tüm sağlık sektörü çalışanlarına ve kurumlara dijital ve konvansiyonel A’dan Z’ye tüm hizmetlerini sunmuştur. 2017 yılı itibarı ile İstanbul Medical Support Tranining Center Şirketi Maksimum Bilişim, İnternet ve Reklam Hizmetleri Şirketi ile güçlerini birleştirmiş ve aynı çatı altında hizmet vermeye başlamıştır.

sezin-ozyurt-subasi

Sezin ÖZYURT SUBAŞI

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümü ile devam etmiş ve 2006 yılında mezun olmuştur.
İş hayatına ilaç sektöründe başlayan Sezin Subaşı; yaklaşık 6 yıl boyunca farklı ilaç gruplarının Ürün Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Hastanede Kurumsal Pazarlama alanında da tecrübe edinmiştir.
2011 yılından bu yana İstanbul Medical Support Training Center (IMSTC)’de Sağlık Editörlüğü ve Proje Koordinatörlüğü alanlarında görev almaktadır.

ecem-ozturk

Ecem ÖZTÜRK

2012 yılında profesyonel iş hayatına başlayan Ecem Öztürk, web içerik yönetim sistemleri ve arama motoru optimizasyonu alanında uzmanlaşmıştır. Google sertifikaları ile HTML, CSS ve Android kodlama sertifikalarına sahiptir. Selçuk Üniversitesi’nde öğrenim gördükten sonra, front end ve backend yazılım dilleri üzerine çalışmaya devam eden Ecem Öztürk, İstanbul Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. 2018 yılı itibariyle Maksimum Web ekibine katılmıştır.

ogun-demir

Ogün DEMİR

1989 İstanbul doğumludur. 2007 yılında Profesyonel fotoğraf stüdyosunda iş hayatına başlayan Ogün Demir, bu süreçte stüdyo fotoğrafçılığı ve Photoshop konusunda uzmanlaşmıştır. Photoshop konusunda ACI (Adobe Certified Instructor) sertifikasına sahiptir. 2010 yılında grafik tasarım alanında çalışmalarını arttırarak matbaa sektörüne geçiş yapmış ve baskı süreçlerinde uzmanlaşmıştır. Çeşitli kurumlara özel eğitimler veren ve danışmanlık yapan uzman ayrıca Vidobu’da Grafik Tasarım Uzmanı ve Eğitmenidir. Profesyonel olarak iş hayatına Maksimum Web Ajansında devam etmektedir

desen-ozyurt

Desen ÖZYURT

Desen Özyurt, 1994 doğumludur. Lisans öğremini Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Moda fotoğrafçılığı ve Işık Eğitimleri almıştır. 2017 yılında moda fotoğrafçısı olarak iş hayatına başlamıştır. Bu süreçte çeşitli işlerde içerik editörlüğü yapmıştır. Uzmanlık alanları WordPress ve Adobe Photoshop’tur. Maksimum Web Ajansında İçerik Editörü ve Web Master olarak çalışmaktadır.

irem-akadam

İrem AKADAM

1993 Mersin doğumludur. Gazi Üniversitesi’nden sonra, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde eğitim hayatına devam etmiştir. Öğrenciliğe devam ederken Web Yönetim Sistemlerine merak salarak WordPress, Photoshop ve Metin Yazarlığı alanında uzmanlaşmıştır. Maksimum Web Ajansında iş hayatına devam etmektedir.

yasmin-sezer

Yasmin SEZER

1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Özel İtalyan Lisesi’nden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin bir senesini İtalya’da tamamlamıştır. Üniversite’nin ilk senesinden itibaren 6 senedir İtalyanca özel öğretmenlik yapmaktadır. Son 3 senedir farklı sektörlerde yeminli tercümanlık yapmaktadır. 2017 senesinden 2018 senesine kadar innovatif bir teknoloji firmasında satış temsilciği yapmıştır. Şimdi ise İstanbul Medical Support Training Center (IMSTC)’de Sağlık Turizmi Koordniatörü olarak görev yapmaktadır.