Etiketler

 

Google Adwords

Bugün bir milyondan fazla işletme Google AdWords’ten yararlanıyor.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. İşletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler anında sizi bulsun.

Kullandıkları cihaz hangisi olursa olsun müşterilerinize ulaşın. Günümüzün mobil dünyasında, müşterilerinizin kullandığı masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazların tümünde reklam yayınlıyor olmanız gerekir. Bu yolla, müşterilere arama yaparlarken, İnternet’te gezinirlerken veya ürün satın alırlarken ulaşabilirsiniz.

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyebilirsiniz.

Pazarlamada işi şansa bırakmayın

Uzmanlarımız, Google AdWords reklam kampanyalarınızı profesyonel olarak oluşturup, en düşük maliyetle en çok dönüşümü alabileceğiniz şekilde programlayıp, yönetebilir ve raporlar. Reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini görür, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.